V psím nebi

V tomto albu můžeme vzpomínat na pejsky, kteří se nedočkali nového domova nebo zemřeli už v nové rodině. 

R.I.P. Venoušek 16.11.2014 - 12.6.2020 

Někteří si možná pamatují Venouška. Patřil mezi naše první zachráněné pejsky. Nabízeli ho před 4 lety na Bazoši : "vyměním za mobil" . Karin Krzystková pro něj tenkrát jela, majiteli to "vysvětlila" a Venoušek se dostal do naší péče. Začátky v dočasce nebyly jednoduché, občas i ošklivě po dočaskářce vyjel, ale důvod jeho nálad brzy odhalilo veterinární vyšetření. Měl zanedbané zranění kloubu na noze, které způsobovalo bolesti a špatnou náladu. Stal se i celebritou na umisťovací výstavě Psí hvězdy.
Za pár měsíců našel Venoušek nový domov. Byl to Pan pes, lidi si pečlivě vybíral, ale své páníčky miloval a oni milovali jeho.
Ano, už zase píšu v minulém čase. Venoušek před pár dny onemocněl a nezvládl to. Ty proklaté ledviny dohnaly i jeho . Je mě to moc líto, užil si v nové rodiny 3,5 roku a odešel milovaný.

Beny

Beny zemřel na začátku října 2019 v útulku. Nového domova se bohužel už nedočkal

Nolli

Nolli si užívala lásku a pozornost v rodině dočaskářů jen několik málo dní. Dne 10.6.2019 odešla tam, kde ji už nic nebolí.

Barunka

Barunka (Grace Red Antilo Gold Pei) odešla ve věku 4 let a 3 dnů :(. Měla nemocné ledviny, šarpejí horečku a zemřela 7.2.2020 na selhání organismu.  

Vlado

2.9.2014 - 11.5.2020

Byl to mladý pes, ale osud mu nepřál :(. Myslím ale, že si poslední rok svého života užil naplno. V dočasné péči se stal součástí větší smečky a byl milovaný. Tak i umřel.

Venoušek

16.11.2014-12.6.2020

Někteří si možná pamatují Venouška. Patřil mezi naše první zachráněné pejsky. Nabízeli ho před 4 lety na Bazoši : "vyměním za mobil" :(. Karin Krzystková pro něj tenkrát jela, majiteli to "vysvětlila" a Venoušek se dostal do naší péče. Začátky v dočasce nebyly jednoduché, občas i ošklivě po dočaskářce vyjel, ale důvod jeho nálad brzy odhalilo veterinární vyšetření. Měl zanedbané zranění kloubu na noze, které způsobovalo bolesti a špatnou náladu. Stal se i celebritou na umisťovací výstavě Psí hvězdy.
Za pár měsíců našel Venoušek nový domov. Byl to Pan pes, lidi si pečlivě vybíral, ale své páníčky miloval a oni milovali jeho.
Ano, už zase píšu v minulém čase. Venoušek před pár dny onemocněl a nezvládl to. Ty proklaté ledviny dohnaly i jeho :(. Je mě to moc líto, užil si v nové rodiny 3,5 roku a odešel milovaný.