V psím nebi

V tomto albu můžeme vzpomínat na pejsky, kteří se nedočkali nového domova nebo zemřeli už v nové rodině. 

R.I.P. Samatha 17.10.2022

Včera vydechla naposledy fenečka Samantha. Za 10 dní by jí bylo 9 let. Celou dobu co byla v péči spolku měla spoustu zdravotních problémů, které ji velmi trápily. Trpěla na záněty uší, které jí způsobily hluchotu, měla tendenci žrát plasty, stejně jako např. Vlado, který byl ze stejné CHS. O víkendu odmítala žrádlo a včera na veterině zjistili, že jí selhávají ledviny, má zánět slinivky a přidaly se další komplikace . Odešla v klidu obklopena svou rodinou. Chci moc poděkovat Karolína Koblmüllerová s manželem za péči, občas to nebylo jednoduché, ale zvládali to skvěle. Děkujeme všem za podporu našeho spolku. 

Beny

Beny zemřel na začátku října 2019 v útulku. Nového domova se bohužel už nedočkal

Nolli

Nolli si užívala lásku a pozornost v rodině dočaskářů jen několik málo dní. Dne 10.6.2019 odešla tam, kde ji už nic nebolí.

Barunka

Barunka (Grace Red Antilo Gold Pei) odešla ve věku 4 let a 3 dnů :(. Měla nemocné ledviny, šarpejí horečku a zemřela 7.2.2020 na selhání organismu.  

Vlado

2.9.2014 - 11.5.2020

Byl to mladý pes, ale osud mu nepřál :(. Myslím ale, že si poslední rok svého života užil naplno. V dočasné péči se stal součástí větší smečky a byl milovaný. Tak i umřel.

Venoušek

16.11.2014-12.6.2020

Někteří si možná pamatují Venouška. Patřil mezi naše první zachráněné pejsky. Nabízeli ho před 4 lety na Bazoši : "vyměním za mobil" :(. Karin Krzystková pro něj tenkrát jela, majiteli to "vysvětlila" a Venoušek se dostal do naší péče. Začátky v dočasce nebyly jednoduché, občas i ošklivě po dočaskářce vyjel, ale důvod jeho nálad brzy odhalilo veterinární vyšetření. Měl zanedbané zranění kloubu na noze, které způsobovalo bolesti a špatnou náladu. Stal se i celebritou na umisťovací výstavě Psí hvězdy.
Za pár měsíců našel Venoušek nový domov. Byl to Pan pes, lidi si pečlivě vybíral, ale své páníčky miloval a oni milovali jeho.
Ano, už zase píšu v minulém čase. Venoušek před pár dny onemocněl a nezvládl to. Ty proklaté ledviny dohnaly i jeho :(. Je mě to moc líto, užil si v nové rodiny 3,5 roku a odešel milovaný.