Našli domov

Tady v albu najdete pejsky, kteří již svůj nový domov našli.

Bambulka zůstává u svých dočaskářů

Bambulku si její dočaskáři velmi oblíbili a ona je. A tak našla domov rychleji než jsme čekali. Stala se z ní úžasná a sebevědomá fenečka, která už na minulost zapomněla.

Týnka se dočkala

Charismatická fenečka Týnka se dočkala vytouženého domova. Bydlí v Praze se svými páníčky a užívá si roli jedináčka v rodině. Hodně štěstí Týnko.

Meilí

Z Meilí je již Majolenka, je z ní Pražanda, chodí se svou paničkou do práce a dělá jen samou radost. Doufáme, že má své nové doma a napořád.

Přejeme krásné a společné chvíle.

Betty

Bettynka je již adoptovaná a užívá si nového domova.  Novým páníčkům bude dělat určitě samou radost.

Hodně štěstí.

Ketchup

Je to zatím malý prďola, ale jednou z něj bude velký chlap. Narodil se mamince šarpejce a tatínek je bordeauxská doga. Ségra Bettynka je více šarpej a Ketch se dal na tatínka. Narodili se začátkem prosince 2019, žili venku, bez boudy, jen na holé zemi. Měli ještě sourozence, ale ty stihli majitelé prodat za pár drobných :(. Ketche čeká už jen všechno dobré, zůstává v dočasné péči, kde si ho nová panička hýčká, dvounohé ségry rozmazlují a šarpejí ségra učí lotroviny :). Přejeme ti Ketchůpku do života jen to nejlepší. Hodně štěstí a tvojí nové paničce Olince Oh Lal-a děkujeme za skvělou péči.

Oskar

Už má své doma, pro velký úspěch zůstává u svých dočasných páníčků.

Přejeme hodně štěstí a společných let.

Charlie 12.4.2020

Do nového domova odjel ušáček Charlie.

Charlie se ocitl v útulku a moc špatně snášel pobyt v kotci. Proto jsme ho převzali do dočasné péče. Skoro 2 měsíce se o něj starali úžasní Karlos Šorš a Naty Kripnerová. A neměli to vůbec jednoduché. Doma je Charlie zlatíčko, úžasně si rozuměl s jejich malou dcerkou, nic neničil, rychle si zvykl na gauč. Ale venku měl velký problém s jinými pejsky. Dočaskáři s ním pracovali, chodili i na cvičiště a svou trpělivostí a skvělým přístupem se podařilo jeho chování postupně změnit. Ještě bude potřebovat spoustu času a výcviku, ale to už bude na jeho nové paničce. Charlie odjel do Prahy, kde bydlí v domě s velkou zahradou. Toto prostředí je pro něj ideální. Tak mu držme pěsti.

Maxík 30.5.2020

Maxík odjel do nového domova.

Maxe jsme přijímali v březnu, bylo to vystrašené a vyhublé štěně, které žilo venku v boudě. Majitel se ho zbavoval přes Bazoš. Díky rychlé reakci Ziva Gibsova se dostal do bezpečí a neskončil kdo ví kde. Zůstal u Zivy v dočasné péči. Brzy se z něj vyklubal umazlený pejsek, který si konečně užíval štěněčího života.

Od soboty je z něj "pražák". Doma má kočičí kamarády, se kterými se pomalu sbližuje. Na nové podmínky si zvykl opravdu rychle, což je poznat i z fotek 

Riki 30.8.2020

Rikiho jsme přijímali v červenci od majitele, který ho několikrát nabízel na Bazoši. Mohl hledat nový domov už v prosinci 2019, ale tenkrát se jeho bývalé paničce nelíbilo, že o něj měl zájem náš spolek. Rodina se nakonec rozpadla a Riki trávil svou první zimu venku na dvorku. K nám přišel nachlazený, kašlal a měl velkou rýmu. Také podstoupil vyšetření srdíčka, protože má zřejmě od narození mírně vpáčený hrudník a ten mu srdíčko mírně utlačuje. Naštěstí by ho to nemělo v budoucnu nijak omezovat.Riki je takový náš "cestovatel" . Z Ostravska jel do dočasné péče až do Písku, tam se ale neshodl s pejskem dočaskářů, tak cestoval do Prahy, kde se trošku předvedl a načůral pánovi do kufru a do bot. Dalším útočištěm byl kraj Plzeńský. Riki je trošku puberťák a když se necítí spokojeně, tak to dá patřičně najevo . Také nemá rád samotu, to vyvádí.Naštěstí o něj projevila zájem jedna mladá, aktivní rodina a ti byli z Rikiho tak nadšení, že si vůbec žádná případná negativa nebo problémy prostě nepřipouštěli.Riki má pro sebe páníčka s paničkou, ti s ním každé ráno běhají několik kilometrů a také malou paničku, se kterou spí v posteli. Prostě se našli.Chci moc poděkovat všem, kteří se na té dlouhé Rikiho pouti za štěstím podíleli