Našli domov

Tady v albu najdete pejsky, kteří již svůj nový domov našli.

Athos

Athosek již má své otroky, co mu splní každé přání.

Otto

Otík si užívá svůj gauč a nové páníčky.

Samuel

Ten si již také užívá svůj domov a nové páníčky.

Miky

Mám krásnou zprávu....Miky odjel do nového domova. Nevíme kdo ho adoptoval, ale paní, která má už se šarpeji zkušenosti. Přejeme Mikymu hodně štěstí v novém životě. 

Oskárek

odjel do nového domova malinký Oskárek, kterého jsme přivezli ze Slovenska. Majitel se ho zbavoval na Bazoši. Pořídili si ho v jeho 4 týdnech a jakmile se objevily první zdravotní problémy, tak se pro ně stal přítěží . Oskárek dostal nové jméno Bailey 

Zojka

Domů odjela také Zojka, akční odrostlé štěně, které překypovalo energií. Tentokrát i dočaskářka uznala, že tak aktivního kamzíka v péči ještě neměla. Odjela s mladými, aktivními lidmi, doma má psí parťáky, obrovskou zahradu a spoustu pohybu 

Elly 6.2.2021

Elly odjela v sobotu do nového domova a tady jsou první zprávy z nového domova.

Tak Elly si přivlastnila gauč. Už si tady docela zvykla. Po zahradě lítá jak šílená, doma už je taky jistější, ale ten gauč to je prostě nejlepší. Už se občas přijde i nechat pohladit ale pořád se trochu bojí. Začíná už trochu vnímat i když se na ní volá a je zvědavá kdykoli slyší něco na chodbě. Zatím jsme nesundali kšíry protože z doteku na tělo je ještě nejistá, ale každý den je to lepší tak snad dnes už se nechá. Kája se jí taky líbí gauč si na noc rozdělili na půl. Tak vás všechny zdraví a přeje vám hezký den.


Už jí přejeme jen to nej a spousty společných let. 

Bambulka zůstává u svých dočaskářů

Bambulku si její dočaskáři velmi oblíbili a ona je. A tak našla domov rychleji než jsme čekali. Stala se z ní úžasná a sebevědomá fenečka, která už na minulost zapomněla.

Týnka se dočkala

Charismatická fenečka Týnka se dočkala vytouženého domova. Bydlí v Praze se svými páníčky a užívá si roli jedináčka v rodině. Hodně štěstí Týnko.

Meilí

Z Meilí je již Majolenka, je z ní Pražanda, chodí se svou paničkou do práce a dělá jen samou radost. Doufáme, že má své nové doma a napořád.

Přejeme krásné a společné chvíle.

Betty

Bettynka je již adoptovaná a užívá si nového domova.  Novým páníčkům bude dělat určitě samou radost.

Hodně štěstí.

Ketchup

Je to zatím malý prďola, ale jednou z něj bude velký chlap. Narodil se mamince šarpejce a tatínek je bordeauxská doga. Ségra Bettynka je více šarpej a Ketch se dal na tatínka. Narodili se začátkem prosince 2019, žili venku, bez boudy, jen na holé zemi. Měli ještě sourozence, ale ty stihli majitelé prodat za pár drobných :(. Ketche čeká už jen všechno dobré, zůstává v dočasné péči, kde si ho nová panička hýčká, dvounohé ségry rozmazlují a šarpejí ségra učí lotroviny :). Přejeme ti Ketchůpku do života jen to nejlepší. Hodně štěstí a tvojí nové paničce Olince Oh Lal-a děkujeme za skvělou péči.

Oskar

Už má své doma, pro velký úspěch zůstává u svých dočasných páníčků.

Přejeme hodně štěstí a společných let.

Charlie 12.4.2020

Do nového domova odjel ušáček Charlie.

Charlie se ocitl v útulku a moc špatně snášel pobyt v kotci. Proto jsme ho převzali do dočasné péče. Skoro 2 měsíce se o něj starali úžasní Karlos Šorš a Naty Kripnerová. A neměli to vůbec jednoduché. Doma je Charlie zlatíčko, úžasně si rozuměl s jejich malou dcerkou, nic neničil, rychle si zvykl na gauč. Ale venku měl velký problém s jinými pejsky. Dočaskáři s ním pracovali, chodili i na cvičiště a svou trpělivostí a skvělým přístupem se podařilo jeho chování postupně změnit. Ještě bude potřebovat spoustu času a výcviku, ale to už bude na jeho nové paničce. Charlie odjel do Prahy, kde bydlí v domě s velkou zahradou. Toto prostředí je pro něj ideální. Tak mu držme pěsti.

Maxík 30.5.2020

Maxík odjel do nového domova.

Maxe jsme přijímali v březnu, bylo to vystrašené a vyhublé štěně, které žilo venku v boudě. Majitel se ho zbavoval přes Bazoš. Díky rychlé reakci Ziva Gibsova se dostal do bezpečí a neskončil kdo ví kde. Zůstal u Zivy v dočasné péči. Brzy se z něj vyklubal umazlený pejsek, který si konečně užíval štěněčího života.

Od soboty je z něj "pražák". Doma má kočičí kamarády, se kterými se pomalu sbližuje. Na nové podmínky si zvykl opravdu rychle, což je poznat i z fotek 

Riki 30.8.2020

Rikiho jsme přijímali v červenci od majitele, který ho několikrát nabízel na Bazoši. Mohl hledat nový domov už v prosinci 2019, ale tenkrát se jeho bývalé paničce nelíbilo, že o něj měl zájem náš spolek. Rodina se nakonec rozpadla a Riki trávil svou první zimu venku na dvorku. K nám přišel nachlazený, kašlal a měl velkou rýmu. Také podstoupil vyšetření srdíčka, protože má zřejmě od narození mírně vpáčený hrudník a ten mu srdíčko mírně utlačuje. Naštěstí by ho to nemělo v budoucnu nijak omezovat.Riki je takový náš "cestovatel" . Z Ostravska jel do dočasné péče až do Písku, tam se ale neshodl s pejskem dočaskářů, tak cestoval do Prahy, kde se trošku předvedl a načůral pánovi do kufru a do bot. Dalším útočištěm byl kraj Plzeńský. Riki je trošku puberťák a když se necítí spokojeně, tak to dá patřičně najevo . Také nemá rád samotu, to vyvádí.Naštěstí o něj projevila zájem jedna mladá, aktivní rodina a ti byli z Rikiho tak nadšení, že si vůbec žádná případná negativa nebo problémy prostě nepřipouštěli.Riki má pro sebe páníčka s paničkou, ti s ním každé ráno běhají několik kilometrů a také malou paničku, se kterou spí v posteli. Prostě se našli.Chci moc poděkovat všem, kteří se na té dlouhé Rikiho pouti za štěstím podíleli