Barunka

Představuji vám slečnu Dokonalou. Ano tato dokonalá kráska hledá novou rodinu. Barunce byly v únoru 3 roky, je to fenečka s PP z chovné stanice, která nás požádala o pomoc s umístěním. Při příjmu měla velmi zanedbanou srst napadenou demodexem, v uších neléčený silný zánět a neřešené entropium očí. A po několika krevních testech se prokázalo poškození ledvin :(. Pečlivou péčí, kterou jí poskytli v dočasné péči se z ní během pár měsíců stala opravdu nádherná fenečka. Je velmi citlivá a bohužel má velký problém s muži. I když je v rodině více jak 5 měsíců, stále má problém přijmout mužské členy rodiny. Ze začátku po nich "blafe", ale nikdy nezaútočí. Barunka s mužským osazenstvem rodiny funguje naprosto bezproblémově, pokud je doma její člověk č.1 a tím je panička. Nemá problém se přitulit k mužskému a nechat se drbat, noci pravidelně tráví v manželské posteli na straně pána domu. Problém nastane pouze, když z bytu odejde její člověk č.1 a v bytě s ní zůstane pouze mužské osazenstvo, to se pak všech straní a nevyhledává jejich společnost. Nekňučí a neštěká po odchodu paničky, protože ví, že se jí vrátí, jen nervózně přechází a po chvíli jde spát Časem je schopná je akceptovat.

Barunka vychází absolutně bezproblémově s ostatními pejsky, momentálně je s 8 měsíční fenkou labradora a mají bezvadný vztah, při procházkách dokazuje, že nemá problém s malými pejsky. V současné domácnosti jsou i tři kočky a vychází s nimi absolutně bez problémů. Barunka by byla ideální společník pro samotnou ženu například v důchodu. Může i do rodiny s dětmi, k těm má také hezký vztah, ale je potřeba počítat s tím, že si na nové osazenstvo rodiny bude zvykat nějakou dobu. Ze začátku bude mít tendenci štěkat a to třeba i několik dní, pak ji to přejde, ale je nutné s tím počítat.

Barunka je už kastrovaná, podstoupila plastiku víček a její nemocné ledviny vyžadují ledvinovou dietu. Je zvyklá na dietní granule, které nejsou o moc dražší než jakékoliv lepší granule.

V případě vážného zájmu prosím volejte Jindra Grosmannová 777 344 025 nebo Kristina Wurstová 604 252 399

Barunka se nyní nachází v Kladně. Podmínkou adopce je předkontrola nového domova, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Fotogalerie