Vilík

Haf...tady Vilík
Jsem osmiletý koříženec šarpeje a labradora. Nemám tolik vrásek, jako jiní šarpejové, ani rozsáhlý rodokmen. Taky jsem trochu více vyrostl, než jiní zmuchlánci. Říkají, že vypadám spíš jako ustaraný labrador. Ale paní veterinářka je ze mě nadšená, říkala, že na svůj věk jsem úplně v pořádku. Mám zdravé oči i klouby, nemoci se mě vyhýbají a taky mám krásnou, jemnou srst. Nemám tvrdou hlavu, naopak jsem dokonale poslušný. Zato hlídám usilovně a jsem oddaný svému člověku, jako nefalšovaný šarpej. A mám borůvkově modrý jazyk
Vážím 31 kg.
Svým lidem v dočasné péči dělám samou radost. Nechám si všechno líbit s ledovým klidem. Mají čtyři kočky, se kterými se kamarádím a nedávám jim důvod, aby se mě bály. Doma hlavně pózuji a polehávám, šetřím veškerou svou energii na procházky. A to pak exploduji radostí .
Mám rád ostatní psy. Jsem hrozný milovník a přítel všech fen. I se psy se kamarádím. Příležitostně na ně štěknu svým mohutným hlasem, ale všichni vědí, že se jenom předvádím. Pak si normálně hrajeme. Bydlíme na sídlišti, takže všude budím pozornost. Tady jsou všichni psi poloviční a neznají povely, takže jsem z nich prostě nejlepší.
Zbožňuji jízdu autem. Za vodítko netahám, krásně chodím u nohy a umím základní povely. Vzdálím se, jen když mi to dovolí. Stejně se brzy unavím. Doma nic nevyvádím a určitě bych rád bydlel někde v bytě nebo domě, kotec nebo bouda nejsou pro mě.
Moji dočasní opatrovatelé ještě neměli tak velkého psa, ale shodují se, že pro začátečníky jsem ideální.
Nastěhoval jsem se do dočasné péče v Opavě. Piškoty mě ještě neomrzely, prý tady někde rostou .
Vilík půjde do adopce s čipem, očkovaný a kastrovaný. V případě vážného zájmu volejte nebo pište Kristina Wurstová 604252399 

Fotogalerie