Našim cílem je dostat všechny šarpeje z útulků, depozit a špatných podmínek do nových domovů.

Pokud nechcete žádného pejska adoptovat, tak prosím alespoň sdílejte jejich fotografie a informace o nich. Jestli víte o nějakém šarpeji v nouzi, napište na uvedenou mailovou adresu nebo zavolejte.

Další možností jak zachránit pejsky je dočasná péče

A pro ty co nevědí, co obnáší dočasná péče:

     Pěstouni neboli dočasná péče jsou lidé, ke kterým se umísťují zvířata, kterým se v průběhu jejich pobytu u pěstounů hledá nový domov. 
Do dočasné péče umísťujeme zdravá, ale i bohužel nemocná nebo velmi zanedbaná zvířata, která pak dočaskáři pomáhají vyléčit a napravit. Jedná se hlavně o koupání, odblešení, odčervení. Je to opravdu individuální, případ od případu. Také dočaskáře žádáme, aby pejskům pomohli se socializací, aby je naučili hygienickým návykům (pokud je nemají), aby je naučili kontaktu s lidmi, popř. s jinými zvířaty. Tím se pejskům zvyšuje šance na úspěšnou adopci.
     Tato forma pomoci je vhodná zejména pro lidi, kteří se nechtějí uvázat na několik let, ale mají zvířata rádi a příležitostně chtějí pomoci akutním případům zvířat. Náklady na krmení hradí většinou pěstoun sám. V případě štěňat nebo nemocných psů se zvláštními nároky na stravu nebo v individuálních případech (po domluvě) jsme ochotni a schopni dodávat i krmení plus výbavičku - pelíšek nebo deky, vodítko, obojek, hračky.
     S dočaskáři jsme samozřejmě v kontaktu po celou dobu, kdy mají zvíře u sebe a to až do té doby, než se pro ně najde vhodný domov. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, společně  jej řešíme ku prospěchu všech zúčastněných stran. Po dočaskářích taky vyžadujeme fotky či videa našich pejsků u nich plus nějaké informace k chování psa. Čím více podrobných informací o pejskovi budeme mít, tím lépe pro něho, protože má větší šanci na nalezení nového domova.
     Veškeré veterinární hradíme my! Očkování, odčervení, odblešení, kastraci, léky, ......, prostě cokoliv dalšího, co je po vet. stránce zapotřebí. Tuto činnost provádí dočaskář bez nároku na finanční odměnu.
Někdy je zvířátko v dočasné péči dvě hodiny, někdy dva měsíce nebo dva roky. Je to vždy individuální a nikdy nejsme schopni dopředu říct, jak dlouho pejsek u vás bude.

 

TATO SKUPINA JE URČENA JEN PRO ŠARPEJE A JEJICH KŘÍŽENCE V NOUZI. NENÍ URČENA PRO INZERCI PRODEJE ŠTĚŇAT ANI Z PAPÍROVÝCH CHOVŮ !

TÁTO SKUPINA JE LEN PRE ŠARPEJOV, ICH KRÍŽENCOV V NÚDZI. NIE JE URČENÁ NA INZEROVANIE PREDAJA ŠTENIAT ANI Z "PAPIEROVÝCH CHOVOV"!

THIS GROUP IS FOR SHAR-PEIS IN NEED ONLY! PLEASE DON´T ADVERTISE YOUR PUPPIES HERE, YOUR MESSAGE WILL BE DELETED!


Zpět