Fido

Fido je 7 měsíční velmi kontaktní a učenlivý šarpej se sametovým kožíškem. Je to ještě štěně, temperamentní, akční, ale také rád odpočívá. Hledáme pro něj trpělivou rodinu, která se mu bude plně věnovat. Přišel nepolíbený výchovou, hygienu má už ale zmáknutou na 90%. Miluje všechna ostatní zvířata, lidi i děti. Nikdy neprojevil žádný projev agrese. Fido vyhledává kontakt s lidmi i přesto, že přišel hodně bázlivý (to mu ještě trošku zůstalo), proto pro něj bude vhodný dům se zahradou v klidné části města nebo na vesnici. A určitě by uvítal psího parťáka. Vodítko už zvládá skvěle, na volno ho odvoláte i od zvěře. Pro pamlsek udělá i stojku , je ale nutné počítat s tím, že puberta teprve přijde.
Po příjmu měl zánět v uších, ale ten už je přeléčený, ještě je nutné kapat do očí a v budoucnu bude možná nutná plastika víček. Je očkovaný a čipovaný, podmínkou adopce je kastrace v dospělosti.
Adopci je podmíněna předkontrolou nového domova, podpisem adopční smlouvy a úhradou adopčního poplatku. Pokud máte o Fida zájem, napište na mail sarpejvnouzi@seznamm.cz v jakých podmínkách by u vás Fido žil. 

Fotogalerie