Balů

Balů už je připravený hledat svůj nový gauč.
Vypadá jako zmuchlaný medvídek, ale není to žádný plyšák na hraní.
První 2 roky svého života bohužel nezažil nic dobrého, když své majitele omrzel, tak ho vyšoupli do venkovního kotce, kde se dělil o misku s obrovskou dogou. . Kdo vyhrával boj o jídlo je asi jasné .
K nám se dostal v totálně zanedbaném stavu, vůbec neviděl, uši zanesené mazem, srst vydrbaná do krve, vyhublý na kost, rány po celém těle .
Ale v dočasné péči mu začal nový život. Podstoupil dlouhou léčbu, plastiku víček a zároveň se provedla kastrace, denně ho dočaskářka koupala ve speciálním šamponu, čištění uší se stalo každodenní rutinou. Dlouhou dobu trvalo vybrat mu to správné krmení. A Balů začal objevovat svět . Zjistil, že hračky jsou fajn, že najednou vidí a slyší, že se dá blbout se psími kámoši. Prostě dohání co mu bylo ukradnuto.
Hledáme pro něj trpělivé páníčky, kteří znají šarpeje a mají s nimi zkušenosti. Také je nutné počítat s častějším čištěním uší, občasným koupáním a striktním dodržováním potravinové diety.
Balů nepotřebuje dlouhé procházky, ale pravidelný pohyb mu prospívá. Miluje hrátky s jiným pejskem, nejlépe klidnější fenkou nebo submisivním psem. Rychle se upíná na své lidi, které bezmezně miluje. K malým dětem se určitě nehodí, protože by jim mohl svou neohrabaností ublížit.
Podmínkou adopce je návštěva Balůa v jeho dočasném domově, předkontrola nového domova, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.
V případě vážného zájmu prosím pište na mail sarpejvnouzi@seznam.cz, napište informace o vás a podmínkách, ve kterých by Balů případně žil.
P.S.. s CHS jsme od začátku v kontaktu a o všem je informovaná, 

Fotogalerie